Street Show 2022

Изложени модели

Porsche Cayenne Platinum Edition

Композиција на врвен квалитет.

Porsche Taycan

Soul Electrified.

Audi A3 Sportback

За светот кој постојано се менува.

e-tron Sportback

Првото електрично Audi.

ŠKODA Karoq

Пронајди го својот пат.

ŠKODA Fabia

Модерна, динамична, урбана!

SEAT Ateca

Добиј сè што ќе посакаш!

SEAT Leon

Best Buy Car во Европа за 2021

ID.3

Volkswagen ID.3

Светски автомобил на годината.

Volkswagen T-Roc

Секогаш привлечен.

Volkswagen Tiguan

Самоуверено до целта.

Volkswagen Caddy

Ја совладува секоја задача.

Контакт

Заинтересирани сте за некој од нашите модели и сакате да добиете конкретна понуда според вашите потреби?

Пополнете ја контакт формата и нашите продажни советници ќе ве контактираат за личен состанок.